Київське вище професійне училище технологій та дизайну одягу 

запрошує Вас на навчання для здобуття професій:

    на базі базової загальної середньої освіти з наданням повної загальної середньої освіти:

 • кравець, закрійник – термін навчання 4 роки;
 • перукар (перукар-модельєр, манікюрник) – термін навчання 3 роки;
 • агент з організації туризму, адміністратор – термін навчання 3 роки;

    на базі повної загальної середньої освіти:

 • кравець – термін навчання 1,5 роки;

    для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня “молодший бакалавр” на базі кваліфікованого робітника  з професій “Кравець”, “Кравець-закрійник”, “Перукар (перукар-модельєр)”

 • спеціальність “Дизайн” за спеціалізацією “Дизайн одягу” та кваліфікацією “Дизайнер (художник-конструктор)“;
 • спеціальність “Дизайн” за спеціалізацією “Перукарське мистецтво та декоративна косметика” та кваліфікацією “Фахівець з перукарського мистецтва та декоративної косметики

Правила  прийому на 2020/2021 н.р.

Правила  прийому  на 2020/2021 н.р.

для здобуття ОКС фахового молодшого бакалавра

(на базі кваліфікованого робітника з професій “Кравець”, “Кравець-закрійник”та “Перукар (перукар-модельєр)”

 

Умови прийому до КВПУтдо  на 2020/2021 н.р.

Кравець, закрійник

      Кравець — це фахівець з виготовлення одягу, взуття та інших текстильних і шкіряних виробів. На відміну від швачки, яка займається виконанням якоїсь конкретної операції, кравець може пошити виріб з нуля. Що робить і чим займається кравець? Фахівець, який працює в ательє, може порадити клієнтові підходящий фасон вбрання, тканина (атлас, велюр, джинс, жаккард, мереживо, трикотаж, фатин, шовк). Зняті мірки і ескіз потрапляють до кравця, який безпосередньо займається пошиттям виробу. Перш ніж він буде готовий, кравець кілька разів зустрічається з замовником, усуває дефекти, вислуховує зауваження і побажання. Робота на виробництві не передбачає індивідуального спілкування з покупцем. За допомогою сучасного обладнання майстер виготовляє ескіз та розмножує йогодля масового пошиття одягу. Відомі дизайнери запрошують на роботу кравців для виготовлення першої ексклюзивної моделі, яка потім йде в масове виробництво. Для професійного виконання обов’язків, фахівець повинен володіти наступними якостями:

 • скрупульозність у роботі;
 • бездоганний смак;
 • вміння знаходити індивідуальний підхід до клієнта;
 • просторове мислення;
 • відмінні навички креслення і малювання;
 • знання актуальних модних трендів.

Перукар (перукар-модельєр), манікюрник:

      Перукар — це дуже обсяжна професія! Успішний професіонал своєї справи повинен завжди бути на вершині, оскільки світові тенденції моди і краси змінюються безперервно! У народі кажуть, що зробити людину красивою можуть два майстри – кравець і перукар. І це правильно, адже вдало підібрана зачіска, вмілий макіяж можуть не тільки змінити зовнішній вигляд людини, але й поліпшити її внутрішній стан, зробити її на певний час щасливою. Кожне обличчя – загадка, і перукар повинен щоразу її розгадувати, знаходити єдність, гармонію між зачіскою та овалом обличчя, розрізом очей і загальним стилем людини. Перукар деякою мірою повинен бути художником, прагнути, щоб зачіска відповідала характеру і темпераменту людини. При цьому перукар повинен враховувати антропометричні дані клієнта: довжину, фактуру, колір волосся, форму голови, особливості фігури, пластику обличчя. Таким чином, праця перукаря спрямована на те, щоб за допомогою зачіски художньо оформити, виявити та підкреслити найбільш характерні риси людини. Якщо це потрібно, він може за допомогою зачіски змінити пропорції обличчя, приховати недоліки.

      Освоюючи дану спеціальность, ви навчитесь: – створювати сучасні зачіски та стрижки; – фарбувати та колорувати волосся; – робити перманент; – виконувати пастижні роботи; – виконувати базові манікюрні роботи – гігієнічний манікюр, художній розпис нігтів, клеєння тіпсів тощо.

Агент з організації туризму, адміністратор

     Агент з організації туризму – людина, яка вирішила працювати у сфері туризму і присвятити себе розвитку цієї галузі – проходить ряд етапів професійного становлення. Кожен з цих етапів — це певний ступінь підготовки, вимагає володіння необхідним обсягом знань, умінь, навичок, особистісних професійних якостей. Першим ступенем професійної кар’єри у туристичній галузі є посада – агент по організації туризму, або турагент.

    Ця людина виконує роботи, пов’язані з реалізацією туристичних послуг. Але перш за все вона є представником і виступає від імені організації, що обслуговує туристів, отже діє відповідно до законодавства України про туризм. Турагент повинен знати законодавство України, зокрема в галузі туризму, розпорядчі акти органів виконавчої влади в цій галузі, міжнародні договори й угоди щодо туризму, в яких бере участь Україна, види туризму та правила розробки туристичних маршрутів, основи організації готельного господарства, економіки туризму; правила складання кошторисів турів й екскурсій; основи маркетингу, правила організації екскурсій; вартість турів та інших послуг, що надаються суб’єктом туристичної діяльності; порядок оформлення документів на туристичне обслуговування.

  Адміністратор – особа, що здійснює роботу з ефективного і культурного обслуговування відвідувачів. Консультує відвідувачів з питань, що стосуються послуг, які надає підприємство. Він здійснює роботу з обслуговування відвідувачів, створення для них комфортних умов. Забезпечує контроль за збереженням матеріальних цінностей. Консультує відвідувачів з питань, що стосуються послуг, які надаються. Вживає заходів щодо запобігання і ліквідації конфліктних ситуацій. Розглядає претензії, пов’язані з незадовільним обслуговуванням відвідувачів, проводить необхідні організаційно-технічні заходи. Здійснює контроль за відповідним оформленням приміщень, стежить за розміщенням, оновленням і станом реклами всередині приміщення і зовні будівлі. Забезпечує чистоту і порядок у приміщенні і на прилеглій до нього або будівлі території. Контролює дотримання підлеглими працівниками трудової і виробничої дисципліни, правил і норм охорони праці, вимог виробничої санітарії та гігієни. Інформує керівництво про наявні недоліки в обслуговуванні відвідувачів та заходах для їх ліквідації. Забезпечує виконання працівниками вказівок керівництва підприємства, установи, організації.

    Для ознайомлення зі стандартами професій  натисніть тут

1. Свідоцтво про базову або загальну середню освіту.

2. Паспорт (сторінки 1, 2, 11) або id-карка з витягом – 5 копій.

3. Медичні довідки:

      – форма 0-86-у;

     – форма 0-63

     – карта імунізації;

     – довідка від психіатра;

     – довідка від нарколога.

4. Довідка з місця проживання.

5. Довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру – 5 копій.

6. Фотокартки 3х4 – 8 штук.

7. Поштові конверти з марками – 5 штук.

8. Картонна папка на зав’язках – 1 штука.

9. Файл – 1 штука.

10. Довідки, що надають право на пільги.

  Приймальна комісія працює з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 17.00.

  Проте з початку вступної кампанії 2020 року чекаємо Вас за адресою: 

  м. Київ, пр-т Юрія Гагаріна, 22.    

  Телефони: (044) 292-17-03;  (063) 994-47-80.

 

    Ви маєте змогу заповнити заяву та зарезервувати за собою місце в навчальній групі (кількість навчальних місць обмежена).
    Звертаємо Вашу увагу, що online-заява  не передбачає автоматичного зарахування до навчального закладу – обов’язково потрібно буде з’явитися до училища з пакетом необхідних документів

 

    Якщо у Вас виникають певні проблеми (збої) при заповненні анкети – звертайтеся:

    0637009607 – viber/telegram (дзвінки не працюють)

    kvputdo.v@gmail.com – e-mail