21 лютого в училищі відбувся відкритий урок з предмету «Технології», який проводила викладач  Ярощук Тетяна Василівна. На урок була запрошена гостя  Ілона Чорнобай.

    Ілона має досить незвичну професію нутриціолога. Нутриціологія – це наука про їжу та харчування, про продукти харчування, про харчові речовини та інші компоненти, що містяться в цих продуктах, про їхню дію і взаємодію, про їхнє споживання, засвоєння, витрачання та виведення з організму, про роль в підтримці здоров’я або виникненні захворювань.

    Стан здоров’я є одним із вирішальних чинників формування особистості молодої людини. Він певною мірою визначає вибір майбутньої діяльності.

    На уроці учні отримали надзвичайно цікаву інформацію щодо правильного споживання продуктів харчування. Вони зрозуміли, якою мірою загроза здоров’ю людини залежить  від  незбалансованого харчування.

    Наш педагогічний колектив висуває перед  собою першочергове завдання – збереження та зміцнення здоров’я учнів, формування у них здоров’язбережувальних компетентностей.