22 червня 2022 року в Київському вищому професійному училищі технологій та дизайну одягу відбувся бінарний урок-панорама з української літератури та історії України “Відлуння патріотичної поезії”. Урок, приурочений до виходу збірки патріотичних поезій Зої Ружин про сучасну війну “За перемогу! За волю народу!”, проходив у режимах офлайн (19 учасників) та онлайн (21 учасник). Педагогічний колектив та учнівська молодь мали нагоду зануритись у світ наших спільних переживань, болю і водночас віри в перемогу правди, добра і справедливості. Здобувачки та здобувачі освіти груп К-11, К-12, А-15 читали поезії, які відлунням звучать в душі кожного з нас, адже через повномасштабне, жорстоке вторгнення росії всі ми переживаємо важкі, болючі, трагічні часи. Поетичні рядки, що звучали з вуст молоді, спонукають глибоко осмислювати свою історію, вивчати та шанувати свою культуру, традиції мову. Вірші поетеси наповнені глибинним розумінням цієї ідеї.
     Наші учні і педагоги, рятуючись від війни, опинилися в далеких чужих краях. Однак це не завадить їм підтримувати рідну країну, своєю невтомною волонтерською працею, серцем і душею бути разом з нами. З далекої Іспанії лунала поезія Зої Володимирівни з  вуст учениці  І курсу, щирим, теплим словом з Німеччини звернулася до всіх наша педагогиня  Оксана Булатова.
     Під час уроку ми мали можливість помилуватися витворами мистецтва здобувачів освіти швейного профілю – колекцією вбрання в національному стилі, що, як і мистецтво художнього слова, є виявом вільного творчого генію українців.
     Доземний уклін нашим захисникам! І одним із них є  наш педагог, котрий на передовій “пише” хроніку війни й нашої перемоги, створюючи портрети наших захисників і захисниць. З виставкою фоторепродукцій портретів Ярослава Байди ознайомилися учасники і гості уроку-панорами.
     З палким словом звернулася до учасників та гостей поетеса Зоя Ружин, поділилася таїною народження віршів у ці важкі, але такі знакові для нашої державності часи, висловила віру в нашу перемогу.
     Отож всі учасники бінарного уроку-панорами “Відлуння патріотичної поезії” продемонстрували свою єдність і непохитну віру в перемогу волі, справедливості, правди!