З 17 по 21 травня 2021 р. у Київському вищому професійному училищі технологій та дизайну одягу проходив 6-й Глобальний Тиждень безпеки дорожнього руху.
     Відкрився тиждень виставкою  плакатів «Безпека дорожнього руху – очима учнів». В цей же день проходила  конференція на тему «Безпека на дорозі – безпека життя», під час якої обговорювалися питання безпеки дорожнього руху.  Здобувачі освіти висловлювали своє бачення щодо зменшення смертності на дорогах України і покращення дорожньої культури всіх учасників дорожнього руху.
     Керівник навчального закладу Світлана Миколаївна ПЕТРОВИЧ розповіла  із свого досвіду ряд повчальних і застережливих історій і побажала не лише вивчати правила дорожнього руху, а й серйозно та відповідально їх дотримуватись.
     Протягом тижня  проводилися вікторини на тему «Правила дорожнього руху вивчаємо – багато знаємо».  Здобувачі освіти показали високий потенціал знань правил дорожнього руху і бажання в подальшому  їх примножувати та удосконалювати.
     Викладач охорони праці  Галина Володимирівна КРАВЧУК провела урок-практикум на тему «Вчимося  при ДТП долікарську допомогу надавати – життя потерпілих рятувати». Урок пройшов жваво та досить цікаво. Умовно створювали ДТП, практичні завдання: «надати допомогу потерпілому  з пораненнями, порізами склом, кровотечі, переломами та іншими травми». І здобувачі освіти свідомо «надавали долікарську допомогу» – обробляли рани, бинтували, зупиняли кровотечі, накладали шини, приводили потерпілих  до свідомості, одним словом – рятували життя потерпілим у ДТП до приїзду екстреної  медичної допомоги.
     На завершення тижня   для всіх учасників навчального процесу   було проведено  урок на тему «Безпечна дорога додому».