У Київському вищому професійному училищі  технологій та дизайну одягу в рамках предметного тижня захисту України  та історії України відбулася волонтерська акція “Дари золотої осені для визволителів України”.
     Не дивлячись на такий неспокійний, тривожний час, здобувачі освіти на чолі класних керівників та майстрів виробничого навчання проявили досить активну участь у цій акції.
     До закладу освіти були запрошені представники благодійного фонду “Захист України”, представники полку ССО АЗОВ Київ та Управління у справах молоді та спорту Деснянської районної державної адміністрації Армен Оганесян, Тетяна Пікалюк.
     Військові провели тренінг з надання домедичної допомоги при масивній зовнішній кровотечі, раптовій зупинці кровообігу із застосуванням на місці події найпростіших засобів при різних життєвозагрожуючих станах до прибуття медичного працівника. Учні активно переймали досвід і самостійно вчились накладати турнікети в разі виникнення кровотечі.
     Через представників благодійного фонду дари золотої осені та різні солодощі, мед були передані нашим визволителям на передову.
     Колектив закладу освіти продовжує працювати задля нашої квітучої України, кожен на своєму місці разом до Перемоги.
     Все буде Україна!