Взаємовідвідування – одна з найбільш розповсюджених форм взаємонавчання, ефективна форма вивчення досвіду колег і вдосконалення власної педагогічної майстерності. Під час Декади молодого педагога більш досвідчені педагогічні працівники відвідують заняття менш досвідчених для надання їм методичної допомоги; педагоги початківці відвідують заняття більш досвідчених, щоб виявити і розкрити для себе нові прийоми і методи вдосконалення освітнього процесу.
     Відкриті уроки та позаурочні заходи сприяють вдосконаленню педагогічної майстерності викладацького складу. Їх мета – виявити і обговорити нові методичні прийоми проведення занять в конкретній аудиторії. Педагогам початківцям важко виявити ці прийоми самостійно, а завдання більш досвідчених колег – показати суть використання методичних прийомів в конкретній ситуації.
     25 жовтня 2021 року в училищі стартувала Декада молодого майстра.

     Колектив нашого училища ще поповнився майстрами-початківцями: майстри виробничого навчання з професій «Кравець», 

«Закрійник» Марія Негода, Дар’яна Олійник, Євгенія Сімчук та з інтегрованої професії «Агент з організації туризму, адміністратор» Наталія Гнатенко.

     У своєму виступі директор училища Світлана Петрович звернулася до молодих майстрів і побажала їм у важкій професії не розгубитися, вчитися правильно організовувати урок, більше читати педагогічну літературу, залишитися в професії.
     Протягом десяти днів для молодих майстрів були організовані різні заходи:
     • тренінг з вправами на розслаблення «Привнести в своє життя легкість», який провела практичний психолог Світлана Сергієнко;

     • практико-орієнтований семінар «Формувальне оцінювання на уроках виробничого навчання», на якому поділилася власним педагогічним досвідом майстер виробничого навчання Олена Маржевська;

     • майстер-клас з розвантажувальними вправами на виробничому навчанні:
     1. Комплекс вправ для запобігання хвороб очей (астигматизм).
     2. Комплекс вправ для запобігання хвороб хребта (сколіоз), який провели керівник фізичного виховання Володимир Лосєв та викладач фізичної культури Світлана Волкова;

     • година запитань та відповідей «Сучасний урок виробничого навчання», яку провели старші майстри Альона Минюк та Світлана Ігнатенко.

     Ми сподіваємося, що молоді майстри отримали багато корисного та цікавого. Бажаємо їм творчих успіхів та натхнення!