Відповідно до плану роботи навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві, на виконання річного плану роботи училища, з метою підвищення професійної майстерності педагогічних працівників, впровадження в практику роботи педагогічного колективу училища інноваційних систем та технологій, поширення досвіду роботи досвідчених педагогів, у Київському вищому професійному училищі технологій та дизайну одягу з 12 по 23 жовтня 2020 року пройшла декада «молодого педагога».
    Уже традиційним, у закладі освіти, стало проведення Декади. Тож як і молоді, так і бувалі педагоги ждуть цього свята з нетерпінням, щоб взяти участь, чомусь навчитися, показати себе. Адже тут беруть участь всі бажаючі і кожен з радістю запрошує відвідати урок чи цікавий захід.
    Протягом двох тижнів проведення Декади в училищі панувала атмосфера піднесеності, зацікавленості, відповідальності, підвищеної активності та дружелюбності.
    Для молодих педагогів провели практикуми майстри виробничого навчання Альона Минюк, Світлана Озірна, Маргарита Патиченко та продемонстрували глибокі знання щодо використання цифрових технологій.

   Три дні проходило навчання молодих майстрів з організації дистанційного навчання за допомогою сервісів Google – створення документів, таблиць та презентацій Google, Google-форми та Classroom. 

Альона МИНЮК навчала створенню документів, таблиць та презентацій Google.
Маргарита ПАТИЧЕНКО надала покрокову інструкцію: як швидко створити форму реєстрації, опитувальник, бриф та анкету в Google-формах.
Світлана ОЗІРНА поділилась досвідом роботи на платформі Google Classroom.

    Майстер виробничого навчання Олена Короткова підготувала та поділилася з молодими педагогами відеоматеріалом щодо нових методів обробки окремих вузлів та деталей при виготовленні виробів.
    Майстер-наставник виробничого навчання Марія Швець провела професійний майстер-клас з перукарського мистецтва для молодих педагогів, у ході якого продемонструвала різні види укладання волосся гарячим способом, використовуючи прогресивні методи та інструменти для створення зачіски.

    Активно пройшли заняття з професійно-прикладної фізичної підготовки, де взяли участь не тільки молоді, а й всі бажаючі педагоги. Для цього викладач фізичного виховання Володимир Лосєв підготував комплекс дихальних вправ.

    Щоденно при методичному кабінеті працював Консультпункт «Запитуй – відповідаємо».