Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок там вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок стали події у Києві 18-20 лютого 2014 року, в ході яких загинуло більше сотні кращих наших синів і дочок України. Покалічені людські тіла та серця, Михайлівський Собор, Майдан залитий кров’ю, барикади, шини…
     Щорічно 20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні. Цього дня ми вшановуємо пам’ять тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України.
     В Київському вищому професійному училищі технологій та дизайну одягу були проведені заходи під гаслом “Небесна Сотня – перші герої російсько-української війни”.
     Були проведені виховні години «Їх дух незламний і безсмертний подвиг накреслив шлях до Перемоги», «Не серед нас, та разом з нами»; круглий стіл «Небесна сотня: погляд із сьогодення»; конкурси творів та малюнків «Пам’ять про Небесну Сотню».

     В цей день учні поклали квіти до Меморіалу Небесної Сотні, провели акцію «Янголи пам’яті».

     Пам’ять про героїв Героїв Небесної Сотні додає нам сил і впевненості в боротьбі за свою свободу та віри в нашу Перемогу.