20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні. Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України.
     Євромайдан увійшов в історію України як символ і взірець жертовності, патріотизму та героїзму. Він укотре підтвердив те, що у найкритичніші та найважливіші періоди нашої історії знайдуться герої, ладні пожертвувати власним життям заради майбутнього України як незалежної демократичної держави.
     Протягом 16-18 лютого 2022 року до Дня Героїв Небесної Сотні в училищі пройшли різні заходи, спрямовані на формування в учнів особистісних якостей громадянина – патріота України, захисників Вітчизни на основі національних, культурно-історичних і військових традицій, виховування у підростаючого покоління шанобливого ставлення до Героїв Небесної Сотні, воїнів АТО, загиблих у боротьбі за свободу та цілісність України:

  • для груп старших курсів викладач Оксана Булатова провела круглий стіл «Революція Гідності: погляд із сьогодення»;
  • в усіх групах пройшов урок пам’яті «Розстріляні мрії» з переглядом тематичних фільмів «Майдан. Хроніка  подій», «Двадцять свідчень про перший день протистоянь на майдані»;
  • у бібліотеці училища пройшла виставка «Нескорені, чиї душі на небесах»;
  • викладач Альона Нємцова організувала конкурс малюнків «Будь якій війні скажемо «Ні!»;
  • викладач Світлана Мороз провела конкурс ессе «У їхніх серцях жила Україна»;
  • учні та педагоги училища взяли участь у покладанні квітів до алеї Небесної Сотні та міській акції «Янголи пам’яті».

     Небесна Сотня стала для всієї України не лише символом жертовності, героїзму та патріотизму, а й прикладом та джерелом натхнення для наших воїнів, які гідно захищають територіальну цілісність України на сході, утверджуючи право людини на вільне життя.