26 квітня 1986 року сталась найбільша техногенна катастрофа не тільки України, а й усього людства – вибух на Чорнобильській АЕС.
     У Київському вищому професійному училищі технологій та дизайну одягу відбувся онлайн-захід під керівництвом викладачки фізики і астрономії Вікторії Цісар, приурочений до Дня Чорнобильської катастрофи.
     Здобувачам освіти та педагогічному колективу була представлена презентація короткого історичного екскурсу подій, що відбувались у 1986 році. Також було проведено обговорення екологічної катастрофи та впливу радіації на живі організми, що являється дуже актуальною темою сьогодення!

     Після ознайомлення з історичними фактами та обговоренням учасники заходу переглянули відеофрагмент “Чорнобильська катастрофа – історія про трагедію, яка назавжди закарбувалася в пам’яті. Одна історія” з висвітленням подій минулого та сьогодення.
     Катастрофа на атомній електростанції перетворила місто Прип’ять і 30 км поліських лісів, на зону відчудження. Покинуту і небезпечну, на сотні років.