9 листопада з нагоди Дня української писемності та мови викладачка української мови і літератури Світлана МОРОЗ спільно зі здобувачами та здобувачками освіти провела позанавчальні заходи, які гартують і об’єднують нас у святій справі зміцнення державності, формування світогляду громадянина, патріота.
     Зранку всі отримали привітання зі святом і мали змогу проявити свої знання, комунікативні вміння, кмітливість та креативність.

     На виконання Указу Президента України від 9 листопада 2007 року в кабінеті української мови і літератури трнадиційно було проведено І етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

     Цікавим і пізнавальним був мовний марафон «Жива мова – жива нація». Виконання завдань в ігровій формі доводить, що вивчати українську мову можна з радістю, навіть відпочиваючи.

     Освітній простір суспільно-гуманітарних дисциплін розквітнув різнобарвними візерунками української вишиванки – ще одного символу нації, що виборює свободу. Учнівська молодь і педагогічний колектив взяли участь у фоточеленджі «Єднаймося в мові заради свободи!».

     Весело і з користю минали і розвивальні перерви «Мова – скарбниця мудрості».

     Учні, котрі здобувають освіту дистанційно, мали нагоду взяти участь в олімпіаді з української мови на платформі Класрум. 
     За доброю традицією учні й педагоги об’єдналися в написанні Радіодиктанту національної єдності: разом з усією країною наповнилися духом патріотизму, любов’ю і шаною до рідного слова, вдячністю до всіх, хто його захищає. Попри всі перешкоди націю вільних українціва не зламати!