16 лютого 2022 року на виконання указу Президента України № 53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» в Київському вищому професійному училищі технологій та дизайну одягу було проведено заходи щодо відзначення Дня єднання.
     В актовій залі училища (з дотриманням протиепідеміологічних вимог) колектив закладу в святковому національному вбранні, з національною символікою України взяли участь в урочистостях з нагоди свята.
     Перед присутніми з промовою виступила директор училища Світлана Петрович, яка привітала всіх з новим державним святом, наголосила на важливості об’єднання всіх громадян України в умовах напружених міжнародних відносин з Російською Федерацією, їх згуртування з метою захисту інтересів нашої держави, протидії інформаційним гібридним загрозам.
     Педагогічний працівник Оксана Булатова у своєму виступі визначила сутність українського патріотизму, завдання, які кожен громадянин України має поставити перед собою в умовах зовнішнього політичного конфлікту.
     Сергій Полторацький, у минулому військовий, закликав вести спокійний спосіб життя, не піддаватися на провакаційні звернення та бути впевненими в стійкості Збройних Сил України.
     Також відбулося внесення Державного Прапора України та виконано Державний Гімн України. В залі усі в один голос вигукнули: «Слава Україні – Героям слава!», «Україна єдина!», «Україна понад усе!». Панувала дивовижно піднесена атмосфера, особливо духовна близькість, відчуття єднання і спокою. В декого навіть в очах бриніли сльози.