Cьогодні, 16 лютого 2023 року, у важливий для українців День єднання Київське вище професійне училище технологій та дизайну одягу замайоріло синьо-жовтими кольорами Державного Прапору, барвистими вишиванками і
стрічками.
     Перший урок «Сила України – в єднанні народу!» відбувся в актовій залі закладу. Викладачка історії України Оксана БУЛАТОВА емоційно розповіла про заснування цього свята, про події, які згуртували українців у всьому світі, наголосила на необхідність кожному тримати свій фронт задля ПЕРЕМОГИ! Педагоги, учні, батьки вшанували пам’ять усіх загиблих за волю та незалежність України хвилиною мовчання, виконали Гімн України та пісню, яка відродилася як символ незламності українців – «Ой у лузі червона калина…».
     В цей день був проведений онлайн конкурс малюнків «В єднанні – сила й міць держави», конкурс учнівських творчих робіт «Наша єдність – наша міць». Учнівським самоврядуванням був запропонований та проведений флешмоб «Ми сильні, бо ми вільні!»: учні створили «живий» Герб України.
     Заходи, проведені в цей день, подарували розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестаємо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого століття і тих, хто і зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави! Цей День став символом єднання великого народу, сили і могутності, взаємоповаги і розуміння, одного чистого мирного неба для всіх українців!