Учениці груп МБП-12 та П-14 разом з викладачками біології та екології, а також професійно-теоретичної підготовки зі спеціальності «Манікюрник» у перші дні весни здійснили екскурсію до Оранжерейного комплексу Національного ботанічного саду ім. М.М.Гришка НАН України. В оранжереях представлено експозиції та колекції екзотичних тропічних та субтропічних рослин. Саме наприкінці зими тут починають квітувати азалії, камелії, а впродовж усього року штучно підтримується висока температура та вологість, що дозволяє вирощувати і демонструвати колекції тропічних рослин.

     Наші учениці з задоволенням відвідали експозиції «Тропіки», «Орхідаріум», «Кактуси та інші сукуленти», «Азалії і камелії». Після огляду колекцій вистачило наснаги і для підйому на гірку декоративних сукулентів, з якої навіть у похмурий вітряний день відкривається чудовий краєвид.

     Отримавши позитивні емоції, які завжди дарує світ декоративних рослин, сподіваємось повернутись до Ботанічного саду, коли розквітнуть магнолії, бузок, та ще безліч разів милуватись однією з численних перлин рідного Києва!