В рамках проведення заходів спрямованих до Дня безпечного Інтернету у Київському вищому професійному училищі технологій та дизайну одягу під керівництвом викладача Вікторії ЦІСАР та із тісною співпрацею з класними керівниками здобувачам освіти були проведені години спілкування.
     Протягом дня під час перерв між уроками навчального процесу здобувачі освіти мали можливість взяти участь у розгадуванні ребусів, пройти квест завдань з пошуком букв для розшифровки коду.
     Під час фотобутафорії здобувачі освіти поділились правилами і заходами безпечного користування Інтернетом. Під час уроків інформатики було переглянуто відеофрагменти повчального матеріалу, який є дуже актуальним на сьогодення нашої держави, а саме «Медіаграмотність: як не піддаватись маніпуляціям?».
     Завершальним етапом було проведення гри «Я за безпечний Інтернет» представниками від кожної групи, що перебували на офлайн навчанні.
     Здобувачі освіти, які перебували на дистанційному навчанні також були активно долучені до участі в онлайн-грі за допомогою платформи Classroom.