Основні завдання в роботі:

  • Формування національної свідомості. Популяризація української культури, виховання мовного етикету, глибокої поваги до рідної мови, до національної культури і духовних надбань українського народу та інших народів та націй;
  • Пробудження інтересу до читання у читачів – учнів, виховання шанобливого ставлення до книги;
  • Виховання в учнів культури читання, уміння користуватись бібліотекою;
  • Збереження та поповнення фонду підручників. Виховання бережливого ставлення до  підручників.
  • Подальший розвиток інформативної функції бібліотеки як інформативно-культурного центру навчального закладу.
  • Удосконалення роботи бібліотеки з урахуванням вимог сьогодення, переведення фонду бібліотеки на систему УДК.

     Багато років наша бібліотека співпрацює з районною бібліотекою ім. О. Олеся.
     В березні 2023 року вони підготували тематичну виставку-перегляд «Весняні барви» та провели ії презентацію для читачів бібліотеки нашого училища. Виставка була присвячена творам найуспішніших українських поеток та письменниць.

     В бібліотеці училища оформлена книжкова виставка «Ювіляри року», яка присвячена  письменникам та книгам  України і світу – ювілярам 2023 року.

     Бібліотека училища підготувала виставку-вікторину “Мелодiї кохання” до Дня Св. Валентина.
     Любителі поезії показали свої знання української та зарубіжної поезії, а переможці отримали святкові сувеніри.

Куточок пам’яті Небесній Сотні в бібліотеці “Пам’ятаємо героїв, збережемо в серцях їхні імена”.

25.02.2021 року бібліотека училища провела засідання літературної вітальні до 150 річчя з дня народження письменниці Лесі Українки – що стала символом України.

  7 грудня ми святкуємо День Української Хустки, у зв’язку з чим бібліотекарями було оформлено виставку книг. 

    27 та 30 листопада 2020 року в Київському вищому професійному училищі технологій та дизайну одягу пройшов ряд заходів, присвячених вшануванню пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років.
     Бібліотекарями було оформлено виставку книг до Дня пам’яті жертв Голодоморів та політичних репресій, а також організовано онлайн-акцію “Свічка пам’яті”.

           

 

     20 листопада 2020 року була організована виставка фото-робіт “День Гідності та Свободи”, які висвітлюють події 2013 року та несуть в собі історію нашого минулого.

 

З 8 по 15 жовтня в училищі проходив онлайн-квест “Захисники України”, в рамках якого була оформлена книжкова полиця до дня козацтва.

     28 вересня з нагоди святкування Всесвітього дня туризму, який відзначається 27 вересня, в навчальному закладі було проведено бібліоквілт “Вислови свою думку. Україна – туристична країна”.

     21 березня 2019 в бібліотеці ім. О. Олеся відбулася зустріч з поетесою Богданою Гайворонською.

     Богдана Михайлівна  секретар Національної спілки письменників України по роботі з молодими авторами.

     Вона друкувалася в журналах, газетах, альманахах та колективних збірках, автор книг «Геніальні твори», «Тоненькі промені моїх весняних віршів», «Люди на Урані». Учні з захопленням слухали вірш про кохання, гідність, повагу та любов до Батьківщини.

     Марія Морозенко народилася 15 березня 1969 року в селі Малин Рівненської області у багатодітній сім’ї,  автор збірок «Зоряні перевесла» — 1999 рік; «Елегія любові» — 2006 рік; історичної поеми «Княгиня Ольга» — 2004 рік, а також драм «Марія Магдалина», «Вічність», «Князь Святослав». Автор дитячих казок: «Про країну ласунів», навчальних серій «Хто це?», «Що це?», віршованих казок «У зеленому ярочку», «Незвичайні пригоди Чока…», серії пізнавальних загадок, літературного переказу казки «Дванадцять місяців».

     Творчі відзнаки: етюд «Вони і лелеки» увійшов у сотню кращих українських новел конкурсу «Сила малого»,  рукопис повісті «Великий характерник Іван Сірко» здобув перемогу в конкурсі «Українська сила».

     «Відпусти мене, осінь…» – під такою назвою відбулася зустріч з поетесою, бардесою, письменницею Олександрою Малаш. Тепла атмосфера живого дружнього спілкування нікого не залишила байдужим. Поетеса виконала свої улюблені пісні й запропонувала всім присутнім чудову розвагу – витягати з торбинки передбачення.

Так хочеться часом натомлені очі заплющити –

І враз опинитися десь на безлюдному острові,

Де змиють дощі мою втому потоками гострими,

Де трави шовкові дадуть мені соку цілющого.

     14 лютого 2019 року в читальному залі бібліотеки ім. О. Олеся було проведено вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

     Перед учнями училища виступив КОЗАЧЕНКО Сергій Іванович – член правління громадської організації «Спілка ветеранів Афганістану Деснянського району міста Києва», учасник бойових дій в Афганістані.

 

    Галина Ів – молода енергійна киянка з цікавим життєвим досвідом. За освітою – фінансист, але невтримно творча особистість.Чим тільки вона не займалася: від роботи в банку до створення затишної кав’ярні.

    Свідома людина з активною громадянською позицією, волонтер за покликанням, багато сил і часу віддає допомозі іншим.

    Життя склалося так, що вона нерідко буває закордоном і щедро ділиться зі своїми читачами цікавинками з інших країв. Її дебютний роман “Поверни мене в Японію” у 2014 році отримав спеціальну відзнаку “Міжнародний вибір” літературного конкурсу “Коронація слова”.

 

 

 

Тиждень географії

 

 

 

Тиждень з охорони праці

 

 

«Подорожуй зі смаком»

 

 

 

 

 

 

 

«Читання – шлях до успіху»

 

 

 

 

 

 

 

 

«Мандруймо Україною разом з нами»

 

 

Видача підручників першому курсу

 

 

 

 

 

Бібліотечний урок першокурсників