14 березня у світі щорічно відзначається одне з самих незвичайних свят – Міжнародний день числа «Пі». Здобувачі освіти Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу також долучилися до святкування дня народження магічного числа.  
     Учні переглядали відеоматеріали, презентації, а також ділилися знайденою ними інформацією про історичні факти даного вимірювання. Перейнялися поезією  цифр дивовижного в своїй нескінченості і величного за своєю значимістю таємничого числа Пі, адже за ними стоять тіні найбільших мислителів Стародавнього світу й Середньовіччя, Новітнього й нашого часу.
     Не знайдеться жодного довідника, в якому містилися б формули та було відсутнє знамените число, і не злічити всіх сфер його застосування!
     В послідовності цифр числа π ви можете при бажанні знайти номер свого телефону. Науково доведений факт, що, закодувавши літери алфавіту, можна знайти в ланцюжку цифр і «Біблію», і «Війну та мир».
     Про це число у 1998 році зняв фільм культовий режисер Даррен Аранофськи.
     Музику числа “Пі” можна почути завдяки таким музикантам, як Девід Макдональд. Він записав з допомогою фортепіано, як звучить число “Пі”, якщо його взяти з точністю до 122 знаків після коми. Для цього кожному числу був привласнений свій порядковий номер на клавіатурі фортепіано з мінорною шкалою.
     У майбутньому ми ще неодмінно зіткнемося із загадками цього унікального і дивовижного числа π, яке неухильно керує нашим світом.