Відповідно до плану роботи навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві на базі Київського професійного будівельного ліцею відбулось останнє онлайн-засідання міської методичної секції керівників фізичного виховання закладів професійної (професійно-технічної) освіти у м. Києві на тему: «Роль та значення фізичного виховання здобувачів освіти у формуванні духовності та національного патріотизму».
     Під час роботи секції були розглянуті та обговорені доповіді:
     – «Презентація спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи у Київському професійному будівельному ліцеї»;
     – «Фізіологічна та педагогічна об’єктивність використання фізичних вправ на уроках теоретичного і виробничого навчання;
     – «Нетрадиційні системи зміцнення здоров’я та контролю фізичного навантаження», з якою виступив керівник фізичнго виховання Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу Володимир ЛОСЄВ.
     В рамках круглого столу обговорюволося питання «Сучасні підходи до вдосканалення спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи у закладах професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва».
     Навчально-методичним кабінетом професійної освіти м. Києва запропоновано раді керівників фізичної культури закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва (голова – Володимир ЛОСЄВ) розробити регламенти «Студентських ліг з видів спорту для здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва» на 2021-2022 навчальний рік.
     На завершення засідання методист Навчально-методичного кабінету професійної освіти м. Києва Віктор БУЙНОВСЬКИЙ побажав усім міцного здоров’я та успішного завершення навчального року.