Відповідно до плану навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві на базі Київського професійного училища деревообробки в режимы онлайн відбулось засідання міської методичної секції керівників фізичного виховання закладів професійної (професійно-технічної) освіти у м. Києві за темою: «Сучасний урок фізичної культури: зміст, вимоги, організація, класифікація, досягнення мети».
     Метою засідання було ознайомлення та вивчення досвіду проведення уроків фізичної культури у сучасних умовах в закладах освіти.
     Під час роботи секції були розглянуті та обговорені доповіді:

  • «Презентація спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи у Київському вищому професійному училищі деревообробки»;
  • «Фізіологічна та педагогічна об’єктивність викормсиання фізичних вправ на урокахтеоритичного і виробничого навчання»;
  • «Основні вимоги щодо проведення сучасного уроку фізичної культури для здобувачів освіти різних вікових груп»;
  • «Шляхи підвищення розвиваючого спрямовання уроків фізичної культури».

     Дуже важливим стало обговорення самоаналізу та критерій визначення результативності на уроках фізичної культури та про створення та використання електронних освітніх ресурсів (відеоуроків) в освітньому процесі.
    Також учасники методсекції обговорювали проведення змагань з настільного тенісу серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти у м. Києві, а саме створення Студентської ліги з настільного тенісу серед професійних коледжів м. Києва.