Відповідно до плану навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві на базі Київського професійного ліцею транспорту відбулось онлайн засідання міської методичної секції керівників фізичного виховання закладів професійної (професійно-технічної) освіти у м. Києві за темою «Фізичне виховання здобувачів освіти на традиціях українського козацтва».
     Під час роботи секції були розглянуті та обговорені доповіді:
     – «Презентація спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи у Київському професійному ліцеї транспорту»;
     – «Традиційна фізична культура: сутність та структура»;
     – «Основні методичні засади поурочно-тематичного планування уроків фізичної культури. Структура уроку фізичної культури. Основні компоненти та завдання.
     – «Місце та завдання фізичної культури та спорту у формуванні та якісній підготовці майбутніх кваліфікованих робітників».
     Дуже важливим стало обговорення актуального питання критеріїв та порядку оцінювання здобувачів освіти на уроках фізичної культури під час дистанційного навчання.
     Також учасники методсекції обговорювали шляхи проведення спортивних змагань (безконтактних) в умовах адаптивного карантину. Було запропоновано проведення змагань з настільного тенісу серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти у м. Києві.
     З метою поширення досвіду професійного розвитку та оздоровлення керівник фізичного виховання Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу Володимир Лосєв запропонував проведення спортивного заходу для керівників фізичного виховання ЗП(ПТ)О м. Києва «Бодьорість та Здоров’я».