Навчально-практичний центр швейних інноваційних технологій та дизайну 

      Курсове навчання набирає велику популярність серед всіх верств населення. Курси підходять як і для випускників шкіл, які хочуть швидко отримати знання і працевлаштуватися, курси ефективно працюють для спеціалістів, які мають бажання перекваліфікуватися, курси як навчання ідеальні і для підвищення кваліфікації по існуючому фаху.

    На підставі наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого ограну Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 27.03.2017р. №263 “Про створення навчально-практичних центрів” (за галузевим спрямуванням) на базі професійно-технічних навчальних закладів міста Києва, за наказом директора Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу від 04.04.2017р. було створено навчально-практичний центр швейних інноваційних технологій та дизайну.

     4 травня 2017 року відбулося відкриття Навчально-практичного центру швейних інноваційних технологій та дизайну – структурного підрозділу Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу.

      На святі були присутні: Коваленко Сергій Петрович – начальник відділу взаємодії з соціальними партнерами та виробництвом Департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України; Бондаренко Олег Миколайович – начальник Управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської державної адміністрації; Голда Виноградська – голова Національного галузевого партнерства у легкій промисловості; Фурса Оксана Олександрівна – ректор Інституту мистецтв ім. С.Далі; представники підприємств замовники кадрів: Шаповалов Павло Володимирович – ТОВ “Глобал Швей-Сервіс”, Іванова Людмила Іванівна – ТОВ “Дана-Мода”, Бичихин Віктор Миколайович – ТОВ “Вектор Промтекстиль”, та інші гості.

      Навчально-практичний центр швейних інноваційних технологій і дизайну (НПЦ КВПУТДО) здійснює підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації робітників  швейної галузі за новітніми технологіями із застосуванням сучасних матеріалів, обладнання та інструментів. У свої діяльності Центр керується відповідним “Положенням про НПЦ”

 

Шановні колеги!

Адміністрація КВПУТДО запрошує на курси стажування та підвищення кваліфікації до НПЦ інноваційних технологій та дизайну за професійними напрямками «Швачка», «Кравець» та «Закрійник».

Стажування педагогічних працівників проходить за модулями:

 1. Психолого-педагогічний;
 2. Практично-професійний;
 3. Дизайн.

Термін стажування 2 тижні (49год.), орієнтовна вартість 800грн.

Кількість слухачів в групі 7-8 осіб.

По закінченні стажування слухачі отримують довідку.

Ми пропонуємо три варіанти програми стажування на Ваш вибір.

 

Також на базі училища проводиться підвищення кваліфікації з професій «Кравець»  та «Закрійник» , на кваліфікацію 5 розряд:

 • форма навчання очно-дистанційна, термін навчання 10 тижнів, орієнтовна вартість  1800грн.
 • форма навчання очна, термін навчання 16 тижнів, орієнтовна вартість 3200грн.

Запропоновані теми:

 1. Ознайомлення та навчання у програмі САПР Gemini Cad System для автоматизованого проектування одягу.

1.1 Gemini Photo Digitizer – конвертація паперових лекал в електронний   вигляд

 • обробка та редагування;
 • градація розмірів;

    1.2  Gemini Pattern Editor – розробка креслень конструкцій;

1.3 Gemini Nest Expert – формування розкладки на тканині в автоматичному     режимі;

    1.4  Gemini Cut Plan – планування комбінаційних розмірів на розкладках;

1.5 Підготовка лекал до промислового виробництва та документації.

2.  Ознайомлення та навчання у програмі Marvelous Design для проектування та моделювання одягу:

2.1  ознайомлення з дизайнерськими програмами 3-D    графіки;

2.2   принципи налаштування програми;

2.3  інтерфейс програми та основні інструменти

2.4  для роботи в 2-D формати;

2.5  для роботи в 3-D форматі;

2.6  проектування в 2-D формати

 • побудова моделі одягу;
 • зшивання деталей;

2.7  проектування в 3-D формати;

2.7  збереження роботи.

3. Моделювання одягу методом наколки.

По закінченні навчання слухачі отримують свідоцтво державного зразка про підвищення робітничої розряду.

Порядок реєстрації педагогічного працівника для проходження стажування включає наступний перелік документів:

 1. Лист-звернення навчального закладу на проходження стажування або підвищення кваліфікації на базі НПЦ швейних інноваційних технологій та дизайну КВПУ технологій та дизайну одягу;
 2. Заява педагогічного працівника на проходження стажування або підвищення кваліфікації;
 3. Договір про проходження стажування або підвищення кваліфікації на базі НПЦ швейних інноваційних технологій та дизайну КВПУ технологій та дизайну одягу.

На виконання доручення Департаменту освіти і науки від 18.02.2019р. Київському вищому професійному училищу технологій та дизайну одягу щодо проведення майстер-класів за напрямком  «Швачка. Кравець. Закрійник» для здобувачів освіти на базі навчально-практичного центру швейних інноваційних технологій та дизайну надаємо графік проведення майстер-класів :

     Для ознайомлення з результатами діяльності Навчально-практичного центру перейдіть за посиланням → “ЗВІТ діяльності НПЦ “Smart фабрика за 2022 р.”