Професійно-технічна освіта є складником української системи освіти, де людина може оволодіти знаннями, уміннями і навичками за певною професією. 
     Важливою перевагою професійної освіти є її гнучкість та швидка реакція на запити ринку праці: нині пройти навчання в закладі можуть не лише вчорашні випускники шкіл, а й дорослі, які хочуть підвищити кваліфікацію або змінити професію.
     Навчаючись в Київському вищому професійному училищі технологій та дизайну одягу, ви зможете опанувати різні навчальні предмети та дисципліни професійно-теоретичної підготовки, а також завершити курс загальної середньої освіти.

Останні події

     Під керівництвом викладачки Альони Нємцової молодші бакалаври групи МБШ-11 виїхали в Карпати🏞️ відпочити та зарядитись енергією перед сесією.
     28 квітня весь світ відзначає День охорони праці.      В нашому закладі освіти він пройшов в піднесеному
     Ніч з 25 на 26 квітня 1986 року відлік часу став уже не мирним, а бойовим і аварійним.
     Проводимо уроки з користю.     Молодші бакалаври групи  МБШ-11 разом з викладачкою Альоною Нємцовою вийшли на пленер для
     Здобувачі освіти Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу взяли участь у Міжнародному математичному конкурсі “Кенгуру-2023”, координатор