14 жовтня – День захисників та захисниць України збігається з християнським святом Покрови. За часів Запорізької Січі свято називалося Козацька Покрова. Для січовиків Богородиця була заступницею і покровителькою, а Покрова символізувала своєрідний небесний щит, захист від ворогів. 14 жовтня визначна дата, яка символізує багаті і славні традиції українського народу, уособлює мужність, героїзм, незламність національного духу оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її багатовікової історії.
     Саме тому 12 жовтня в училищі проходив національно-патріотичний квест «Я люблю Україну» з метою поглиблення знань про історію і культурну спадщину України, виховання поваги до традицій і звичаїв українського народу, підвищення почуття національної гідності і патріотизму.
     Учні кожної групи оформлювали свою локацію (курінь), формували свою команду, яка мала назву, девіз, свою форму, емблему та презентувала себе. На кожній локації команда виконувала завдання (на знання історії козацтва, традиційних страв козаків, національного одягу, обрядів тощо), а фінальним завданням було складання карти України.
     Переможцями квесту стали:
     І місце – команда групи К-21 «Отаманші»;
     ІІ місце – команда групи К-22 «Варенички у сметані»;
     ІІІ місце – команда групи А-35 «Козацька Рада».
     Усі отримали величезне задоволення від заходу, дізналися багато нового, корисного, а переможці були відзначені призами!