Здобувачі освіти Київського  вищого  професійного училища  технологій та дизайну одягу є активними учасниками онлайн олімпіад з математики (координатор –  викладач математики Жанна Дворяк). 
   В онлайн-олімпіаді Весна-2020 взяли участь 18 здобувачів освіти училища і 16 здобувачів освіти взяли участь в олімпіаді Осінь-2020, які проходили на освітньому порталі «Всеосвіта».
     Учні отримали сертифікати і подяки, з них п’ять дипломів I ступеня і два дипломи III ступеня:
– Ніна Ткачук (група А-25) – Диплом I ступеня  (Весна-2020);
– Ярослава Федосенко (група П-34) – Диплом I ступеня (Весна-2020), Диплом III ступеня (Осінь-2020);
– Єлизавета Гончарук (група К-22) – Диплом I ступеня  (Весна-2020);
– Вероніка  Дольна (група К-22) –  Диплом I ступеня (Осінь-2020);
– Єлизавета Терещенко (група К-32) – Диплом III ступеня (Осінь-2020);
– Олександр Деюн (група А-25) – Диплом I ступеня (Осінь-2020).
     Дякуємо призерам та всім учасникам!
    Бажаємо творчій молоді  успіхів у підкоренні нових вершин математичних знань та нескінченну кількість перемог у майбутніх конкурсах!

     Листи подяки отримали від освітнього порталу «Всеосвіта» батьки наших учасників.
     Ми також висловлюємо щиру вдячність батькам, які беруть активну участь в освітньому процесі задля постійного самовдосконалення особистості своєї дитини, формування інтелектуального та культурного потенціалу.

Здобувачі освіти про математику

     Ярослава Федосенко, учениця перукарського відділення і неодноразова призерка математичних олімпіад, вважає, що математика і індустрія краси тісно пов’язані між собою.
     Пропорції, симетрія та асиметрія, правильно підібрана довжина, точність ліній, проекції та перпендикуляри,  кути … Стрижка – це основа зачіски, вона потребує точності  і порядку, як математика!  Навіть і сама палітра професійних барвників походить на математичну таблицю із строгим порядком та найменуваннями.

     Ніна Ткачук, учениця групи А-25 і активна учасниця всіх математичних заходів  стверджує, що математика – це не просто формули і обчислення, а спосіб мислення та спілкування. Вона важлива в будь-якій професії. У сучасному світі на допомогу людині прийшли калькулятори і комп’ютери, але без знання математики не обійтися. Вона розвиває наш розум і логіку, допомагає у вирішенні життєвих завдань.

     Олександр Деюн, учень  групи А-25 переконаний, що математика супроводжує нас на кожному кроці. Вона допомагає зрозуміти світ навколо нас, дізнатися більше про його закони, так як ці закони підпорядковані тому ж самому порядку, що панує в математиці!