Здобувачі освіти Київського  вищого  професійного училища  технологій та дизайну одягу є активними учасниками онлайн олімпіад з математики (координатор –  викладачка математики Жанна ДВОРЯК).  В онлайн-олімпіаді Осінь-2022, яка проходила на освітньому порталі «Всеосвіта» взяли участь 21 здобувач освіти училища.
     Отримали сертифікати і подяки, з них три дипломи I ступеня і три дипломи  II ступеня.

Аліса Федченко (А-35)  – Диплом I ступеня

Анастасія Дірінг (К-31) – Диплом I ступеня

Юлія Петросян (П-34) – Диплом I ступеня

Ольга Іщук (К-31) – Диплом II ступеня

Софія Содоль (К-11) – Диплом II ступеня

Марія Ісакова (К-11) – Диплом II ступеня

Дякуємо всім учасникам  і вітаємо переможців!
Бажаємо,  щоб на вашому шляху з’являлися нові сходинки, якими ви будете підійматися, а ще — щоб ці сходинки не закінчувалися.
Успіхів вам!

     Листи подяки отримали від освітнього порталу «Всеосвіта» батьки наших учасників. Ми також висловлюємо щиру вдячність батькам, які беруть активну участь в освітньому процесі.

     Шановні батьки, висловлюємо Вам щиру вдячність за виховання Ваших дітей, за підтримку прагнення до пізнання та удосконалення цифрової грамотності, віру і терпіння в жорстких умовах військового часу.  
     Успіх людини, безумовно, заслуга його найближчих людей з непомітними, на перший погляд, щоденними зусиллями, працею, терпінням і відповідальністю.
     Ми дякуємо Вам за творчий підхід і активну життєву позицію.
     Завдяки Вашій підтримці, розумінню, ми зможемо і далі виховувати молодь, повну сил і прагнень до знань, творчості.
     Бажаємо  Вам завжди залишатися життєрадісними люблячими батьками, які розуміють своїх дітей. Міцного здоровя Вам, злагоди, добробуту та миру.

Успіх дітей – це наша спільна радість та нагорода!

Все буде Україна!