z5fd8666e5fb5d

 

 майстер, що стриже, фарбує волосся, робить зачіску.

     Сучасний перукар це професіонал, який володіє необхідними навичками виконання різними видами перукарських робіт на високому рівні. Справжній перукар – це не тільки майстер, але і психолог, художник. Професія під назвою «перукар» вимагає від людини наявності певного набору якостей: акуратності, сміливості в рішеннях, впевненості в здійснюваних діях, здатності працювати в монотонному режимі, і головне, любові до мистецтва та творчості, а також відповідальності за виконуємо роботу. Бути професійним перукарем – це престижно і модно! Перукар – це справжній творець.

image (3)

     Висококваліфіковані перукарі-модельєри можуть відкривати власні са­лони або займатися індивідуальною трудовою діяльністю. Перукарі потрібні скрізь – в місті і на селі. Тому для тих, хто вибирає цю професію, завжди знайдеться можливість отримання  роботи.

Це – професії сфери обслуговування, до яких відносяться:

Візажист це художник, який малює не на папері, а на обличчі або тілі.

 

Гример це людина, яка може замінити зовнішність актора з ціллю створення конкретного образу, який залежить від характеру п’єси.

Пастижер це фахівець  із виготовлення перук, шиньйонів, накладних пасом волосся.

Манікюрниця людина, яка проводить догляд за пальцями рук,чистку і поліровку нігтів, виконує нарощування нігтів і дизайн.

Лікар-косметолог виконує різноманітні масажі обличчя та декольте, застосовує методики використання зовнішніх косметичних засобів для очищення, живлення, зволоження та тонізації шкіри обличчя, фізіотерапевтичні, ін’єкціонні методики.

Педикюрниця доглядає за ногами, пальцями та стопами ніг.

image (5)

1. Професійна компетентність «Оволодіння основними навичками укладання волосся».

2. Професійна компетентність «Виконання класичних чоловічих, жіночих та дитячих стрижок».

3. Професійна компетентність «Оволодіння основними навичками фарбування волосся».

4. Професійна компетентність «Виконання хімічної завивки волосся за класичною технологією».

5. Професійна компетентність «Виконання базових модельних зачісок».