З нагоди початку нового 2021-2022 навчального року в Київському вищому професійному училищі технологій та дизайну одягу 01 вересня відбувся святковий захід «Професія – твій вдалий старт». На подвір`ї закладу освіти першокурсників зустрічали адміністрація, педагоги, майстри виробничого навчання. Старшокурсники вітали всіх українською піснею, а артисти балету  Київського академічного  театру українського фольклору «Берегиня» подарували  святковий «Гопак».  
     Керівник закладу Петрович Світлана Миколаївна привітала першокурсників зі святом 1 вересня, з вдалим вибором професій «Кравець, закрійник», «Перукар (перукар-модельєр), манікюрник», «Агент з організації туризму, адміністратор», наголосила, що це дасть їм можливість в подальшому успішно самореалізовуватись: працевлаштуватись на підприємство, відкрити власну справу, успішно продовжити навчання в закладах вищої освіти. Цей вибір для них є знаковим – адже припав на рік святкування 30-річчя Незалежності України.
     Також першокурсників привітали представники підприємств – замовників кадрів та вручили їм символи майбутніх професій.
     За традицією учнів засіяли зерном: «За звичаєм нашим українським ми хочемо на щастя, на добро засіяти усіх зерном. Щоб проросло воно та дало багаті сходи. Посипаємо просом, щоб щасливо й мирно всім жилося, посипаємо пшеницю – щоб всі дівчата були справними трудівницями, юнаки знань набиралися, щоб з роботою справлялися. Сиплемо жито – щоб довго вам жити, щоб зростали ви не пустоцвітом, щоб все у всіх справлялося, а люди вами пишалися. Робим-робим посівання на щастя та успішне навчання!».
     Надалі майстри виробничого навчання, класні керівники завели учнів до училища  через вишивані рушники –  символ щастя і захисту. На них чекали уквітчані квітами-оберегами (чорнобривцями, калиною, колоссям) навчальні кабінети,  майстерні.
     Майбутніх фахівців швейної справи зачарувала Smart фабрика – сучасний швейний простір з новітнім обладнанням. Перукарі мали можливість милуватися перукарськими майстернями з сучасним ремонтом і робочими місцями перукаря. На агентів з організації туризму також чекала оновлена майстерня. Учням було продемонстровано робочий одяг і інструменти, придбані за кошти місцевого бюджету.
     Далі свято продовжувалося в професійному сімейному колі: спілкування з випускниками, роботодавцями, розділення запашного хліба між учнями групи і гостями як символ спільного, згуртованого колективу однодумців, майбутніх професіоналів. Всі мали можливість відчути себе частинкою нашої рідної неньки України, яка так потребує  працьовитих, кваліфікованих робітників.