29 жовтня в освітньому закладі відбулася презентація Smart фабрики, яка поєднує в собі:
     – навчально-виробничі швейні майстерні;
     – розкрійну дільницю;
     – навчально-практичний центр інноваційних швейних технологій та дизайну;
    – дві лабораторії “Проектування одягу з використанням сучасних інформаційних технологій” та “Інноваційний швейний простір”.

     Завдяки фінансовій підтримці КМДА був виконаний сучасний ремонт приміщень, що дало змогу створити не тільки сучасний освітній простір, а й продемонструвати високий, комфортний рівень швейного виробництва.

     Одночасно відбулося відкриття лабораторії “Інноваційний швейний простір”, створеної спільно з компанією Софторг, що є постачальником швейного обладнання на український ринок. Японська корпорація Джуки забезпечила лабораторію новітнім швейним обладнанням в кількості 5 одиниць, а турецька фірма Малкан обладнанням для волого-теплових робіт (2 робочих місця).

     На заході були присутні: директор Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Олена Фіданян, комерційний директор компанії Софторг Станіслав Поруб з представниками компанії, соціальні партнери – керівники швейних підприємств міста, педагогічні працівники училища, здобувачі освіти старших курсів. Гості мали можливість почути привітання від керівників японської корпорації Джуки, турецької фірми Малкан та компанії Софторг, які висловили готовність до подальшої співпраці і побажали творчих успіхів колективу закладу. Також інженером компанії Софторг був проведений майстер – клас «Особливості роботи на новітньому швейному обладнанні з комп’ютерним керуванням», під час якого майстри виробничого навчання, здобувачі освіти мали можливість пройти перші навики роботи на цьому обладнанні. Щасливий блиск в очах, радість учасників освітнього процесу свідчив про вдячність соціальним партнерам та гордість за можливість опановувати професію на такому обладнання.

     Сучасний дизайн приміщень, зони відпочинку створюють комфортні умови не тільки для отримання професії, а й опанування молоддю додатковими компетентностями, проведення курсової підготовки, підвищення кваліфікації (стажування) педагогічних працівників тощо.