6 лютого студенти Київського національного університету технологій та дизайну прибули на практику до Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу. В теплій та дружній атмосфері відбулася зустріч керівництва та студентів з розподіленням практикантів між їх керівниками практики, а саме майстрами виробничого навчання.
     Перші два тижні студенти ознайомлювалися з матеріально-технічною базою училища, опрацьовували дидактичні матеріали та здійснювали їх аналіз. Також студенти-практиканти знайомилися з групами учнів, у яких потім проводили уроки виробничого навчання та виховні години.

     Важливо згадати, що під час проходження практики в КВПУТДО студенти також відвідували заходи, а саме:

  • 14 лютого – Державна кваліфікаційна атестація з професії “Кравець” 4 розряду;
  • 16 лютого – День Єднання.

     На жаль, педагогічна практика проходила у такий складний час, під час війни – спільного горя кожного українця, але це не зупинило ні учнів училища, ні студентів, ні педагогічний колектив. Учні відвідували заняття, були активними. Студенти набували практичних умінь та навичок в своєму професійному становленні. Педагогічний колектив училища та керівник практики від КНУТД Внукова О.М. слідкували та допомагали освітньому процесу.
     Педагогічна практика для студентів КНУТД – це перший практичний досвід в ролі майстра виробничого навчання, підготовка як спеціаліста в сфері технологій виробів легкої промисловості. Вона є надзвичайно важливою, адже завдяки ним відбувається підготовка кваліфікованих робітників з професій кравець та закрійник, які зараз є в великому попиті.
     Наша країна зараз дуже потребує молодих кваліфікованих фахівців з пошиття одягу, адже від них залежить якість одягу наших військових, які разом з підтримкою кожного українця наближають нашу перемогу.