Впродовж кількох днів дистанційно на платформі Google Classroom здійснювалась робота, спрямована на поглиблене вивчення біології і екології, хімії, географії.
     Учням було запропоновано взяти участь в екологічній вікторині «Збережемо природу для нашого роду», розгадати анаграми, в яких зашифровано назви природоохоронних територій, відгадати об᾽єкти, що знаходяться в «чорній скринці».

     За бажанням здобувачі освіти самостійно складали кросворди з екологічної тематики. Учениця групи А-35 Наталія Гнатенко представила свою творчу роботу.

     Окремий день «тижня» було присвячено перегляду науково-популярних фільмів. Учням було запропоновано різноманітні фільми природничої, історико-наукової, екологічної тематики. Загалом на платформі Google Classroom завантажено двадцять чотири фільми, по два для кожної групи. Після перегляду фільмів учні висловлювали свої відгуки та враження.

     Відгук на фільм «Край озер. Дика Шрі-Ланка» написала  першокурсниця Аміна Азізова (група К-12).

     Своїми враженнями від перегляду фільмів «Тихоокеанський рай», «Дика Бразилія» поділилась третьокурсниця Наталія Гнатенко.

     Першокурсниці Вероніці Кириченко (група К-11) сподобався фільм  «Історія маскування», особливо спостерігати за пересуванням жука паличника.

     Учням всіх груп було представлено презентацію «Порівняння вірусних і бактеріальних захворювань. Засоби профілактики». Здобувачі освіти поглиблено вивчали дану тематику і готували авторські творчі роботи. Зокрема презентацію з теми «Інфекції та імунітет» підготувала другокурсниця Лідія Сучок (група А-25). 
     На завершення тижня природничих наук учням усіх груп запропоновано  матеріали для поглибленого ознайомлення з темою «Історія генетики: світовий контекст» та виконання тестів за її змістом.

     Учням запропоновано розв᾽язування кросвордів з хімії, розміщених у «Тематичному збірнику кросвордів з хімії» автора Ясніцької Н.М., підготованого в Черкасах у 2018 році, опублікованого на сайті «Всеосвіта». За бажанням учні складали кросворди з хімії самостійно. Найбільш активними  виявились здобувачі освіти групи К-12, які правильно розв᾽язали значну кількість кросвордів. Учень цієї групи Ілля Желепа склав власний цікавий кросворд з хімії.

     Дякуємо всім здобувачам освіти за зацікавлення і активність під час проведення тижня природничих наук! Бажаємо подальших успіхів у навчанні!