З 29.03 по 02.04.2021 року в училищі проходив тиждень суспільних дисциплін.

Для поглиблення знань здобувачів освіти і вихованню обізнаних, розумних, людяних і активних громадян було проведено низку заходів.

     1. Конкурс рекламного банера «Професія – мій вдалий старт» з метою  розвитку економічної, соціальної, культурної, медійної грамотності учнів, розвитку комунікабельності, для розкриття творчого потенціалу і популяризації обраної професії. Роботи учнів оцінювало журі і відбулось онлайн голосування.

     2. Онлайн марафон «Скарбничка набутих знань. Я – маю право», в процесі якого здобувачі освіти продемонстрували високу правову культуру.

     3. Також учні  отримали можливість перевірити свої знання з правознавства під час виконання ігрових вправ Learning Apps на платформі Google Classroom.

Приклади ігрових вправ:

Вправа «Вікторина»
Вправа «Пазл»
Вправа «Найрозумніший»
Вправа «Кросворд»
Вправа «Класифікація»
Вправа «Класифікація»
Вправа «Зал судового засідання»

     Найактивнішими виявились учні груп:
     – К-12 (Аміна Азізова, Анастасія Дірінг, Діана Балачук, Маріам Кабеса, Руслан Хоменко);
     – П-14 (Богдана Місюкевич, Вероніка Кравченко, Віра Янчик, Марія Бондаренко, Софія Остролуцька, Уляна Проніна);
     – А-25 (Лідія Сучок, Ростислав Хамбір, Юрій Кравчук);
     – П-33 (Софія Гриценко, Яна Лоленко);
     – А-35 (Наталія Гнатенко, Оксана Томіна, Ольга Данчук);
     – МБШ-11 (Аліна Задніпранець, Марія Космідайло);
     – МБП-12 (Лоліта Березняк).

     4. Інформаційна хвилинка на платформі Google Classroom «Толерантність – основа людського спілкування», здобувачі освіти закріпили знання і отримали  відповіді на актуальні питання.

     5. Інформаційна хвилинка на платформі Google Classroom «10 фраз, які ніколи не вимовляють успішні люди», здобувачі освіти ознайомились з фразами, яких варто уникати,  і тими, що допоможуть в подальшому житті досягти успіху.

      6. Було проведено майстер-клас «Невербальні  засоби спілкування» в форматі  онлайн-конференції на платформі Google Meet. В ньому прийняли участь учні груп П-14, К-12, А-35, МБШ-11, МБП-12, а також викладачі і майстри виробничого навчання.

     7. На платформі Google Classroom учням було  запропоновано спробувати себе в  самостійній психодіагностиці «Легендарні психологічні тести онлайн».  Серед запропонованих методик були кольоровий тест Люшера, тест на коефіцієнт інтелекту, тест Роршаха «Чорнильні плями», тест Сонді, тест Айзенка на визначення типу темпераменту, тест Леонгарда –Шмишека на визначення акцентуацій характеру, тести на вивчення сприймання, уваги, пам’яті, рівень емоційного інтелекту, комунікативні здібності тощо.
     Найактивнішу участь прийняли учні груп МБШ-11, МБП-12 (Лоліта Березняк), А-25 (Лідія Сучок, Ніна Ткачук, Олександр Деюн, Юрій Кравчук), П-33 (Софія Гриценко, Яна Лоленко), МБШ-11 (Аліна Задніпранець), П-24 (Юлія Заєць).

     8. Було ознайомлено учнів з останніми статистичними  даними розвитку  України  в інформаційній годині «Україна в цифрах» (платформа Google Classroom).
     9. На платформі Google Classroom  було проведено соціологічне опитування «Сімейно-шлюбні відносини» (результати опрацьовуються).

     Тиждень суспільних дисциплін підготували і провели викладачі Анастасія Бакуліна та Оксана Булатова.