Указом  Президента України, 2020/2021 навчальний рік оголошено Роком математичної освіти в Україні, впродовж якого планувалося впровадити найбільш нагальні й потрібні дітям та освітянам новації, а також закріпити думку про те, що математика потрібна кожному з нас у повсякденному житті.
    В Київському вищому професійному училищі технологій та дизайну одягу протягом року проводилися заходи з метою популяризації математичних знань. Здобувачі освіти мали змогу пізнати  цікавинки, дізнатись нові таємниці, вдосконалити і, можливо, безмежно полюбити цю науку.
     Світ, що нас оточує, наповнений математикою, і чим більше ми занурюємось у цей дивовижний світ, тим дивовижніші фактори пізнаємо.  Історичне значення математики полягає в тому, що вона служила і служить людині, що вона тісно пов’язана з іншими науками і професіями, знаходить порядок у хаосі, що нас оточує.
     Математика – це не просто формули і розрахунки, це логіка і порядок, які випливають із правил і функцій! Математичні знання дозволяють людині правильно міркувати, формувати свої думки, утримувати в голові складні послідовності і вибудовувати між ними взаємозв’язок.
     Математика відіграє дуже важливу роль як у повсякденному житті людини, так і в кожній професії. Діти мали можливість подивитись на математику з іншої сторони! Навчилися бачити її у тому, що нас оточує і усвідомити величезне значення цієї науки для нашого життя!
     В п’ятницю викладачем математики Жанною Дворяк та викладачем інформатики Іриною Дяченко було організоване свято «Математика навколо нас», де заступником директора з навчальної роботи Людмилою Іванівною Сергієнко, дітям, що найбільш активно брали участь у заходах, олімпіадах, предметному тижні були вручені дипломи, грамоти, сертифікати, подяки, пам’ятні подарунки. Також глядачі мали можливість переглянути відеопрезентацію «Рік математики в КВПУТДО».