Самоосвіта

    Конференція на тему: “Самоосвіта і підвищення кваліфікації вчителя: інструменти та підходи”  – корисна для кожного викладача. 

    В ході конференції піднімались такі питання – самовиховання, саморозвиток, самонавчання; кінцевою метою є самореалізація та самоактуалізація.
    На таких конференціях, як “Проектні методи навчання” та “Ключові тенденції шкільної освіти” піднімались питання про Stem-технології, що спонукало наших вчителів спробувати дані інновації, як під час проведення уроків, так і позаурочних заходів, (наприклад, “Декада загальноосвітніх предметів”).

  Було підготовлено і надруковано методичні матеріали уроку на тему: “SТЕM у проектах з інформатики” та “Розвиток комунікативних компетентностей учнів через Stemехнології під час проведення дня інформатики та математики  в рамках декади загальноосвітніх предметів”
    Вебінар на тему: “Використання онлай-тестів” надихнув на співробітництво з освітньою платформою “На Урок”, де було створено та використовуються тестові завдання,  які залюбки вирішуються учнями на уроці, під час домашнього завдання. Було, також, підготовлено та надруковано методичні рекомендації на тему: “Створення тестів, в тому числі і он-лайн.”
 Цікавим та розвиваючим для мене,  в плані роботи з учнями, став семінар “Психологічна служба в системі освіти України”.

Written by 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *