Напередодні Нового року в училищі відбулась значна подія – був проведений Новорічний Кубок з волейболу на Приз директора КВПУТДО серед дівчат. Право боротися за головний приз вибороли  переможці змагань Першості училища, а саме групи- П-13, П-24 та П-34. 
     Співорганізаторами змагання були ПП «УКР-МАГНІТ» та ГО «СК Олімпійські діти».
     Свято розпочалося з привітання директора училища Світлани Петрович усіх учасників змагань.  Вона побажала міцного здоров’я, успіхів в навчанні, перемог.
     Змагання розпочались з сенсації. Першокурсниці перемогли команду третього курсу з рахунком 2:0. У другій грі третій курс реабілітувався, перегравши дівчат з другого курсу теж з рахунком 2:0. У третій грі змагались перший та другий курси. Ця гра була найважливішою для усіх команд, так як остаточно виявляла переможця. Але гра поставила ще більше  запитань, тому що перемогу одержала  команда другого курсу з рахунком 2:0. Три команди перемогли одна-одну з рахунком 2:0 та набрали по 3 очки. Доля переможця вирішувалась в різниці м’ячів в іграх між ними. Третій курс мав + 2, другий та перший по – 1. Таким чином І місце виборола команда дівчат третього курсу, ІІ місце – дівчата ІІ курсу, оскільки вони перемогли в особистій грі команду першого курсу, третіми стали першокурсники.
     Ось таким цікавим став перший  Новорічний Кубок з волейболу серед дівчат на Приз директора КВПУТДО.