27 лютого стартував тиждень професії “Кравець. Закрійник».
     Відкриття відбулося з презентації робіт учнів та учениць І-ІІІ курсів в рамках професійного конкурсу «Золотий наперсток» за такими номінаціями:
     – І курс – фартух;
     – ІІ курс – блуза/сукня, чоловіча сорочка;
     – ІІІ курс – жилет на підкладці.
     Результати конкурсу будуть відомі 03 березня. Тож бажаємо учасникам перемоги!

     Конкурсні роботи з номінації “Жилет на підкладці” були виготовлені на замовлення групи А-15 з професії “Агент з організації туризму. Адміністратор”.

     Наступним заходом була онлайн-презентація майстер-класу «Виготовлення сумки-шопера на підкладці» на ютуб-каналі училища. Матеріали підготували майстрині виробничого навчання Олена КОРОТКОВА та Марія НЕГОДА. Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду даного відео та бажаємо творчих вам звершень!

     Крайнім заходом цього дня став калейдоскоп інновацій «Впровадження новітніх технологій в освітній процес».
     В ході виступів педагоги продемонстрували ті педагогічні знахідки, якими вони користуються в своїй діяльності. Так, з викладацького складу досвідом поділились Вікторія ЦІСАР, Анастасія БАКУЛІНА, Оксана БУЛАТОВА, Анастасія ЮЩИК, Надія ІЛЬЯШЕНКО, Світлана ПЕТРОВИЧ. Вони описали та наочно продемонстрували використання різних онлайн застосунків, освітніх платформ, різноманітних методів – від перевернутого класу до мальописів (коміксів) – на уроках загальноосвітньої, загальнопрофесійної та професійної підготовки.
     Молоді майстрині виробничого навчання Дар’яна ОЛІЙНИК, Анна ЩЕГЕЛЬ та Наталія ГНАТЕНКО теж поділилися своїми напрацюваннями та продемонстрували сучасне обладнання та застосунки, які допомагають формувати професійні компетентності на уроках виробничого навчання та максимально наближають навчання до професійної діяльності.