10 жовтня в Київському вищому професійному училищі технологій та дизайну одягу розпочався тиждень історії України та Захисту України.
     Ці два навчальні предмети є основноположними для формування в учнів патріотичної свідомості, усвідомлення обов’язку щодо захисту своєї Батьківщини у разі виникнення загрози її незалежності та територіальної цілісності.
     На сьогодні український народ знову вимушений захищати свої кордони від територіальних посягань держави-сусіда. На жаль, це не перший випадок в історії, коли ми маємо брати зброю в руки і боротися з ворогом. Саме тому ми, українці, маємо знати історію своєї держави, а також вміти захищати її для того, щоб виправити помилки минулого і забезпечити мирне життя майбутнім поколінням.
     Тиждень також присвячено Дню захисників та захисниць України, що припадає на 14 жовтня. У цей день також відзначають День УПА, День українського козацтва та Свято Покрови Пресвятої Богородиці.

     В цей день викладачкою захисту України Галиною КРАВЧУК на онлайн платформі Classroom був проведений урок патріотизму “Сила нескорених”.