До кінця дійшов другий тиждень «Місячника охорони праці, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту» за напрямком – «Тиждень гігієни праці». Він був дуже насичений подіями та заходами стосовно організації робочого місця, засобів індивідуального захисту та спеціального одягу.
     Почався тиждень радіогазетою, де викладачка охорони праці Галина Кравчук озвучила, які локації  будуть для здобувачів освіти і працівників училища та, що потрібно підготувати на цьому тижні.
     В холі  І поверху було організовано дві виставки:
    • робочого одягу для представників професій, за якими в нашому училищі здобувачі освіти проходять підготовку;
    • засобів індивідуального захисту (ЗІЗ).
     Найбільш цікавою виявилась інтерактивна виставка ЗІЗ, де окрім необхідних засобів захисту для представників професій, яким вчяться наші учні, були представлені предмети захисту і інших професій. Здобувачі освіти цікавились, в яких професіях ще можна застосувати дані ЗІЗ, від чого і при яких обставинах той чи інший засіб може захистити. Учні  одягали ЗІЗ, щоб відчути наскільки захищеним може бути людини тієї чи іншої професії. Здобувачі освіти і працівники училища залюбки фотографувалися та робили селфі.
     Отже «Місячник охорони праці, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту» проходить в нашому закладі освіти дуже  насичено і попереду нас чекає багато чого цікавого.