З 08 по 12 листопада в Київському вищому професійному училищі технологій та дизайну одягу відбувся тиждень професійно-теоретичної підготовки.
     В рамках тижня педагогічному та учнівському колективу було запропоновано взяти участь в онлайн лекціях «Конструкторське рішення MY LOOK», «Від нуля – до професійного Nice-ескізу». А також переглянути цикл відео посилань про відомих дизайнерів світу та України та цікавинок про швейну галузь «Чи знали Ви… » та «Хромотерапія».

     Здобувачам освіти було запропоновано взяти участь у конкурсі малюнків/колажів «Імідж моєї майбутньої професії», де переможцями за підсумками онлайн голосування були визнані

1 місце – учениця групи К-21 Комаровська Кароліна

2 місце – учениця групи А-15 Морук Анна 

3 місце – учениця групи МБШ-11 Бурчик Лариса 

Приз глядацьких симпатій – учениця групи К-22 Дармокрик Інна 

     Підсумковим заходом тижня став «Кравецький батл» серед команд другого курсу на базі неповної середньої освіти за професією «Кравець, закрійник». Батл складався з трьох раундів.
     1 раунд «Візитна картка», де команда продемонструвала презентаційний ролик, який включає інформацію про назву команди, девіз, життєву позицію, логотип відповідно до швейного напрямку.

     2 раунд «Кмітливий та дотепний» складався з творчого та креативного підходу у наданні відповідей на запитання, які відносяться до професії.

     3 раунд «Я професіонал». Демонстрація презентаційного ролику, який включає інформацію про виготовлення або обробку будь-якого швейного вузла або виробу.

     За підсумками оцінювання компетентного журі була визначена команда-переможець – група К-21 «Кокетки».