З 13.02 по 17.02.2023 року у Київському вищому професійному училищі технологій та дизайну одягу  проходив тиждень суспільно – громадянського простору, викладачка історії України Оксана БУЛАТОВА і  викладачка громадянської освіти Анастасія БАКУЛІНА разом зі здобувачами освіти провели ряд заходів, які були створені з метою розкриття  актуального  питання,  як можна комфортно та успішно жити у соціумі та ефективно взаємодіяти з іншими його членами.

     13 лютого 2023 року – година спілкування: «Наполегливість у досягненні успіху».

     13 лютого 2023 року – виставка робіт учнів «Карикатура на стереотип», де здобувачі освіти продемонстрували вміння малювати і почуття гумору, відобразили у формі карикатури стереотипи, які є традиційними для українського суспільства, за результатами опитування  приз глядацьких симпатій отримала робота учениці групи П – 13 Зої Лобко.

     14 лютого 2023 року – флешмоб «Валентинка для захисника».

     В межах реалізації проєкту «Школа подружнього життя» 14 лютого 2023 року класний керівник групи П-23 Оксана БУЛАТОВА провела  відкриту виховну годину в групі П-23 та МБП-12, присвячену Дню Святого Валентина «Кохання та закоханість. Сумісність людей в стосунках», а також було проведено виховні години в групах за цією ж тематикою.
     На виховній годині здобувачі освіти дізналися про сутність стану закоханості у людини, фізіологічні та психологічні прояви закоханості, відмінність її від кохання, а також про сумісність у стосунках, риси характеру, які можуть бути відмінні у майбутнього подружжя, і найголовніше – які мають бути подібні. Учні навчалися визначати особливості своєї особистості, свої симпатії та антипатії, очікування і цілі в майбутніх стосунках, а також створювати образ чоловіка або дружини.
     Заняття пройшло на одному диханні, динамічно, цікаво, учні захопливо обговорювали питання шлюбу і сім’ї.

     Подібна виховна години також була проведена в групі  А-15.

     15 лютого 2023 року – майстер-клас «12 кроків для досягнення професійної мети», де здобувачі освіти набули досвід проєктування своєї професійної мети.

     15 лютого 2023 року – марафон «Права дитини», в якому взяли участь здобувачі освіти, педагогічний колектив, адміністрація навчального закладу.

     15 лютого 2023 року, в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, було проведено круглий стіл «Афганістан – то біль і смуток, чиєсь обірване життя. 1979-1989» за участі учениць групи П-13. Здобувачі освіти поглибили свої знання з всесвітньої історії та історії України, дізналися про причини, характер і наслідки перебування радянських військ в Афганістані на виконання так званого інтернаціонального обов’язку.

     16 лютого 2023 року, у важливий для українців День єднання, Київське вище професійне училища технологій та дизайну одягу замайоріло синьо-жовтими кольорами Державного Прапору, барвистими вишиванками і стрічками.
     Перший урок «Сила України – в єднанні народу!» відбувся в актовій залі закладу. Викладачка історії України Оксана БУЛАТОВА емоційно розповіла про заснування цього свята, про події, які згуртували українців у всьому світі, наголосила на необхідність кожному   тримати свій фронт задля ПЕРЕМОГИ! Педагоги, учні, батьки вшанували пам’ять усіх загиблих за волю та незалежність України хвилиною мовчання, виконали Гімн України та пісню, яка відродилася як  символ незламності українців. – «Ой у лузі червона калина…».
     В цей день був проведений онлайн конкурс малюнків «В єднанні – сила й міць держави», конкурс учнівських творчих робіт «Наша єдність – наша міць». Учнівським самоврядуванням був запропонований та проведений флешмоб «Ми сильні, бо ми вільні!»: учні створили «живий» Герб України.
     Заходи, проведені в цей день, подарували розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестаємо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого століття і тих, хто і зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави! Цей День став  символом єднання великого народу, сили і могутності, взаємоповаги і розуміння, одного чистого мирного неба для всіх українців!

     Україна веде війну з росією не лише на військовому фронті, а і на інформаційному, в ЗМІ і соцмережах. Ворог застосовує агресивні прийоми дезінформації як свого населення, так і громадян України, щоб посіяти паніку, страх, недовіру до влади та ЗСУ, сумніви у перемозі України. Надзвичайно важливо сформувати в здобувачів освіти критичне мислення та здатність приймати самостійні рішення.

     17 лютого 2023 року в режимі онлайн було проведено інформаційну хвилинку «Протидія фейковим загрозам, інформаційним маніпуляціям» для здобувачів освіти всіх груп училища. В презентації було висвітлено технології інформаційного маніпулювання свідомістю, дезінформації з метою викривлення сприймання реальності громадянами, а також способи розпізнавання фейків, ІПСО.

     17 лютого 2023 року серед учнів та педагогів було проведено соціологічне онлайн опитування «Патріотизм сучасних українців». Результати опитування будуть оголошені пізніше.