6 грудня у Київському вищому професійному училищі технологій та дизайну одягу відбувся семінар для педагогічних працівників “Формувальне оцінювання здобувачів освіти: від теорії до практики”.
     Незважаючи на складні умови воєнного часу, намагання агресора зламати нашу волю і творчий дух, семінар відбувся! У теплій доброзичливій атмосфері педагоги ділилися своїми думками і творчим досвідом впровадження формувального оцінювання, що є потребою сьогодення і спрямоване на підвищення ефективності освітньої діяльності, підготовку конкурентноздатних фахівців.

     Своїми міркуваннями про сутність і цінність формувального оцінювання як для здобувачів освіти, так і для педагогів поділилася Ореста РОМАНЕЦЬ.
     Відмінність понять “формувальне” та “підсумкове” оцінювання, зарубіжний досвід впровадження та власні напрацювання щодо ефективного оцінювання представила Жанна ДВОРЯК.

     Про формувальне оцінювання як інструмент реалізації компетентнісного підходу до освітньої діяльності, впроваджувані на уроках принципи та техніки формувального оцінювання розповіла Світлана МОРОЗ.
     Виклики формувального оцінювання, а також можливі шляхи їхнього подолання назвала Вікторія ЦІСАР.
     Цікавим і корисним було обговорення досвіду впровадження методів та прийомів формувального оцінювання майстрами виробничого навчання Наталії ГОЩЕНКО, Олени МАРЖЕВСЬКОЇ, Євгенії СТАДНИК, Ірини МАТВІЄНКО та викладачами спецдисциплін Альони НЄМЦОВОЇ, Тамари ШИТІКОВОЇ, Оксани БУЛАТОВОЇ.