З 28 лютого по 02 березня в училищі пройшов цикл семінарів в рамках тижня професії «Кравець. Закрійник».
     Так, 28 лютого викладачка професійно-теоретичної підготовки Тетяна МУСІЄНКО та майстриня виробничого навчання Євгенія СІМЧУК поділилися досвідом оформлення документації з формувального оцінювання. Ними були представлені аркуші спостереження, метод фішбоун, графіки систематизації знань та вмінь учнів та учениць.

     01 березня викладачкою професійно-теоретичної підготовки Альоною НЄМЦОВОЮ  було проведено вебінар «Імідж сучасного педагога». Вона поділилася своїми думками з приводу того, як має виглядати та поводити себе сучасний педагог, представила правила поводження та загальноприйняті норми професійного етикету.

     Заключним семінаром став захід на тему «Особливості вибору термобілизни» 02 березня. Викладачки професійно-теоретичної підготовки Галина ПЛЮШКО та Тетяна МУСІЄНКО пояснили присутнім, як правильно обирати термобілизну, який має бути її склад та як правильно зняти свої мірки. При цьому наглядно продемонстрували приклад дитячої термобілзни.

     Проведені семінари збільшили багаж знань як педагогічного колективу, так і учнівського. Заходи пройшли у дружній атмосфері з обговореннями та словами подяки.