Підтримка, взаємодія, співпереживання, емпатія – це ті потреби, які є найактуальнішими в цей час. І цьому нам допоможе методика ненасильницького спілкування.
     Ненасильницьке спілкування останнім часом – це справжній тренд, а зміни звичних способів спілкування, зокрема щодо зменшення агресії або хоча б не примноження вже існуючої – вимога часу. Колектив Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу практикує ненасильницьке спілкування в закладі освіти, що  є важливим для зберігання і підтримки взаємоповаги, забезпечення взаєморозуміння і знаходження конструктивних рішень у складних ситуаціях.
     З даним посилом під керівництвом директорки закладу освіти Світлани Петрович проходять тренінги «Ненасильницьке спілкування – мова життя» з педагогами та учнями.
     Тренінг ненасильницького спілкування є ефективним інструментом для забезпечення гармонійних взаємин між людьми. Він допомагає виявляти та розв’язувати конфлікти шляхом використання м’яких та діалогових методів. Важливим етапом  в навчанні  є тренування власних висловлювань та думок через опанування методу ненасильницької комунікації. Ненасильницьке спілкування покликане забезпечити уважне ставлення до інших, розуміння їх потреб і проблем.
     Під час тренінгу учасники вчаться працювати зі своїми емоціями, керувати ними та використовувати у своїх інтересах. Послідовне використання навичок ненасильницького спілкування сприятиме створенню гармонійних взаємин не тільки на робочому місці, в освітянському просторі, а й у сім’ї та в громадському житті в цілому.