Братською могилою і символом Голокосту в Україні став Бабин Яр. З вересня 1941 року до кінця вересня 1943-го він був місцем регулярних розстрілів і захоронень, які проводили органи нацистської поліції безпеки та айзантцгрупи СД разом із військовою та цивільною владою Києва. Жертвами нацистів стали євреї, роми, українські націоналісти, військовополонені, пацієнти київської психіатричної лікарні та інші національні чи соціальні групи, яких окупанти вважали ворогами або ж “просто зайвими”. Бабин Яр – це некрополь для більше ніж 100 000 цивільних громадян та військовополонених. Тільки протягом 29-30 вересня 1941 року в Бабиному Яру було розстріляно близько 33770 осіб.
     Учні і педагоги училища приєднались до української та світової спільноти до вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру. Незважаючи на навчання, яке проходить дистанційно, з метою увічнення пам’яті про одну з найтрагічніших сторінок Голокосту в училищі пройшли заходи:
     – Загальнонаціональний урок пам’яті. Учні переглянули кадри документальних хронік, фрагменти к/ф про Бабин Яр, фотографії окупованого нацистами Києва 1941 року та дізналися багато фактів про масові знищення єврейського населення, хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих. На цьому уроці вони згадали не лише жертв війни та Бабиного Яру, а й тих громадян, які з ризиком для власного життя та життя своїх рідних, рятували євреїв від нацистського геноциду. Подвиг цих українців є прикладом справжнього героїзму, важливим моральним уроком історії;
     – Учні і педагоги поклали квіти до «Меморіального центру голокосту «Бабин Яр»;
     – В бібліотеці була організована експозиція про трагічні події Бабиного Яру;
     – Конкурс творчих робіт «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності».
     Також учні училища приєдналися до заходу «Бабин Яр. Ніколи знову» , який був організований КД БХТТ за допомогою платформи ZOOM.